Report a problem with your results.

Kona Kup, Nanaimo: November 7th, 2015

Statistics

Racers

269

Finishers

259 (96%)

Beginner Men – 42 Racers – 3 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

773

Ben Smith

32

GSX

Vancouver

30:44

2

787

Carson DameryU13

12

Trail Bicycles

Comox

30:52

0:08

3

786

Griffen HartU13

12

Tripleshot Cycling

Victoria

30:53

0:09

4

772

Simon Coulter

37

Coquitlam

30:54

0:10

5

717

Stephen Parslow

36

North Saanich

31:26

0:42

6

766

Darryl Woodley

49

Victoria

31:46

1:02

7

716

Erik AshtonU13

12

Trail Bicycles

Comox

32:09

1:25

8

795

Ryan Masson

32

Hub City Cycles

Nanaimo

32:11

1:27

9

798

Tyler Walker

30

Hub City Cycles

Nanaimo

32:38

1:54

10

776

Evan BarkerU15

14

Dodge City Racing

Cumberland

32:51

2:07

11

759

Scott Murley

49

Russ Hays Racing

Victoria

33:01

2:17

12

715

Edwin Bennett

18

Victoria Wheelers

Victoria

33:07

2:23

13

790

Michael Jorgensen

56

Nanaimo

33:15

2:31

14

783

Benjamin Costin

27

Victoria

33:17

2:33

15

770

Manu MooreU13

11

EV/DEVO pb Catalyst Kinetics

Vancouver

33:22

2:38

16

719

Andrew Johnson

33

Harbour Air Seaplanes

Victoria

33:24

2:40

17

781

Ross Mckeever

44

MIVA

Lantzville

33:26

2:42

18

796

Graham Bradley

32

Hub City Cycles

Nanaimo

34:00

3:16

19

779

Remy GarrisonU13

11

Triple Shot

Victoria

34:09

3:25

20

771

Dave Podmoroff

51

Victoria

34:27

3:43

21

797

Ian LehtonU13

12

Trail Bicycles

Courtenay

34:41

3:57

22

793

Kyle Aubrey

30

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

35:20

4:36

23

799

Andrew Barnes

37

Wheelers

Victoria

35:34

4:50

24

782

Evan LuksayU15

13

Trail bikes

Comox

36:18

5:34

25

767

Toby VossSS

49

Team Voss

Victoria

36:21

5:37

26

791

Bradley Goodman

41

Natural Edge

Duncan

36:43

5:59

27

788

Josh Lin

15

Tripleshot

VIctoria

36:47

6:03

28

721

Tomas Kalyniuk

15

Tripleshot Youth Cycling

North Saanich

37:16

6:32

29

785

Tim Whitehead

45

Natural Edge Fitness

Parksville

37:40

6:56

30

794

Sage Parikh

15

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

37:58

7:14

31

789

Ryan Wahl

43

Nanaimo

38:18

7:34

32

777

Gabriel Botel

33

Draft Horse

Victoria

39:01

8:17

33

778

Peter Argast

29

Draft Horse Racing

Victoria

39:54

9:10

34

792

Luke DameryU13

9

Trail Bicycles

Comox

40:18

9:34

35

768

Nicholas VossU13

12

Team Voss

Victoria

40:29

9:45

36

473

Myles PastuckU13

10

Cycle Therapy

Duncan

41:21

10:37

37

769

Jimi VossU13

10

Team Voss

Victoria

41:47

11:03

38

718

Zachary CroomeU13

10

Nanaimo

41:57

11:13

39

775

Graeme Copp

60

Parksville

46:17

15:33

40

780

Shae MckeeverU13

10

MIVA

Lantzville

30:58

-1

DNF

774

Joseph Moore

49

Vancouver

DNF

720

Michael Settler

26

Victoria

Beginner Women – 14 Racers – 2 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

648

Talia HillU15

13

Tripleshot Cycling

Victoria

22:00

2

650

Toria KalyniukU15

13

Tripleshot Youth Cycling

North Saanich

22:07

0:07

3

647

Olivia GribbonU15

13

Triple Shot

Victoria

23:40

1:40

4

644

Josie WelbournU13

12

EV/DEVO pb Catalyst Kinetics

North Vancouver

23:56

1:56

5

645

Megan BarnesU15

13

Tripleshot Youth Cycling

North Saanich

24:49

2:49

6

653

Chelsey Foster

27

Victoria

25:10

3:10

7

651

Caitlin Brown

28

MeCx

Victoria

25:11

3:11

8

654

Amy Errington

37

Tripleshot Cycling

Victoria

26:30

4:30

9

649

Laura Jesson

45

Hub City Cycles

Nanaimo

26:43

4:43

10

646

Isla WalkerU13

12

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

26:50

4:50

11

657

Vanessa Johnson

30

Harbour Air Seaplanes

Victoria

27:33

5:33

12

656

Savonah Macleod

17

Tripleshot Cycling

Victoria

29:25

7:25

13

652

Kathryn Brown

51

Peterborough Ontario

30:00

8:00

DNF

655

Sabrina Macleod

38

Victoria

Intermediate Men – 62 Racers – 4 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

420

Brett Whitehead

37

Team Zaui

Coquitlam

39:06

2

479

Carter Nieuwesteeg

18

TCR Sport Lab

Fernie

39:17

0:11

3

402

Clayton Hiltz

33

Frontrunners/Splashes Cycling Team

Victoria

39:36

0:30

4

423

Mark GrantU17

16

Luma/CMS Development Team

Merville

39:42

0:36

5

400

Thomas Elliot

37

Duncan

39:49

0:43

6

487

Nicolas Parlee

18

Trail bikes

Comox

40:02

0:56

7

484

Paul Auton

34

Brentwood College

Mill Bay

40:16

1:10

8

404

Corey Grobe

28

Steed Cycles

Vancouver

40:28

1:22

9

475

Gabriel Macdougall

30

Victoria

40:47

1:41

10

495

Carter WoodsU17

14

Dodge City Racing

Cumberland

40:56

1:50

11

494

Blake CrouchSS

34

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

41:04

1:58

12

472

Andrew Mccartney

28

MECx

Victoria

41:07

2:01

13

416

Andy Pitre

37

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

41:14

2:08

14

414

Ethan PaulyU17

15

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

41:20

2:14

15

492

Matt Patriquin

33

Triple Shot

Victoria

41:46

2:40

16

477

Bryce Stirling

25

Oak Bay Bikes Nanaimo

Nanaimo

41:53

2:47

17

491

John Higgin

39

Lantzville

41:57

2:51

18

499

Justin BaileySS

30

Ramblers Cycling

Victoria

41:59

2:53

19

429

Matthew O’Hagan

32

Victoria

42:04

2:58

20

431

Caleb Beyers

33

Broad St Cycles

Victoria

42:13

3:07

21

425

Bryan Menard

31

Victoria

42:21

3:15

22

474

Benjamin Moore

32

MECx

Victoria

42:35

3:29

23

498

Rory O’connell

30

Ramblers Cycling

Victoria

42:38

3:32

24

432

Blair Phelps

33

Triple Shot

Victoria

42:44

3:38

25

408

Ian Stewart

39

Nanaimo

42:53

3:47

26

407

Jordan Drew

30

MECx

Victoria

42:58

3:52

27

478

Max Gallant

19

UVIC CYCLING

Victoria

42:59

3:53

28

421

Matt Grossnickle

29

Cycle Therapy

Cobble Hill

43:06

4:00

29

488

Kieran NilsenU17

14

Trail Bicycles

Comox

43:26

4:20

30

496

Andrew Flowers

27

Victoria

43:58

4:52

31

419

Corey Maciver

35

MECx

Victoria

44:42

5:36

32

409

Taro LaframboiseU17

15

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

44:43

5:37

33

485

Douglas Merrick

28

cowichan valley cycling

Duncan

44:48

5:42

34

490

Brendan Harvey

28

Victoria

44:55

5:49

35

486

Andreas HagenSS

35

Naked Bicycles

Quathiaski Cove

44:57

5:51

36

497

Leif Keithley

31

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

45:05

5:59

37

476

Zachary Peters

33

MECx

Victoria

45:14

6:08

38

427

Jeff Coleman

35

Splashes Frontrunners

Victoria

45:18

6:12

39

784

Emmett Pastuck

37

Duncan

45:20

6:14

40

412

Vince Armato

35

Victoria

45:55

6:49

41

424

Ed Stead

31

Victoria

46:12

7:06

42

489

Cam Mclellan

28

Pro City Racing

Victoria

46:28

7:22

43

471

Patrick Burnham

36

MIVA

Nanaimo

46:53

7:47

44

410

Thomas HillU17

15

Tripleshot Cycling

Victoria

46:56

7:50

45

417

Dax Ordze

37

Victoria

47:02

7:56

46

430

Kevin EhmanSS

31

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

47:13

8:07

47

406

Jeff Warmerdam

32

Harbour Air Seaplanes

Victoria

47:37

8:31

48

401

Derek Jenkins

33

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

47:39

8:33

49

418

Renny Mcclure

30

Broad Street Cycles – Stuckylife

Stinktoria

48:15

9:09

50

415

William Corbett

28

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

48:23

9:17

51

493

Darren Vandergrift

21

Pacific Rim Bicycle

Nanaimo

48:45

9:39

52

470

Roland Rabien

38

Pro City Racing

Victoria

49:44

10:38

53

405

Carmen Marin

37

Glotman Simpson

Surrey

49:50

10:44

54

411

Alexander Daether

36

Cycle Therapy

Chemainus

51:05

11:59

55

422

Alistair Norman

24

Victoria

51:22

12:16

56

403

Sol Kauffman

25

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

52:23

13:17

57

482

Breckin NowakU17

14

Trail Bicycles

Comox

40:10

-1

58

428

Duane Bader

33

Nanoose

40:38

-1

59

413

Simon Pearson

39

Tripleshot Cycling

Victoria

44:54

-1

DNF

481

Isaac VandervlietU17

15

Trail bikes

Courtenay

DNF

480

Chris SykesSS

28

Trail Bicycles

Courtenay

DNF

426

Mike WilsonSS

33

Frontrunners/Splashes Cycling Team

Victoria

Intermediate Women – 23 Racers – 3 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

520

Emilly JohnstonU17

13

Trail Bicycles

Comox

32:50

2

521

Danielle HagenSS

35

Naked Bicycles

Quadra Island

33:20

0:30

3

519

Sarah Van DamU17

14

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

33:30

0:40

4

532

Deb Epps40+

45

Mid Island Velo Association

Nanaimo

35:16

2:26

5

527

Char Lightfoot

Cowichan Cycles

35:17

2:27

6

516

Jae Gaudry

30

Harbour Air Seaplanes

Victoria

35:30

2:40

7

535

Patricia RoneySS

30

Victoria

35:33

2:43

8

529

Caitlin Kenny

27

Duncan

35:56

3:06

9

537

Katy Lucas

26

Rumble

Cumberland

36:30

3:40

10

515

Gio Brassens40+

40

Cowichan Cartel

Nanaimo

37:05

4:15

11

528

Katie Rushton

30

OBB

Victoria

37:30

4:40

12

524

Nadia Plamondon40+

45

Nanaimo

37:31

4:41

13

533

Sarah Hauser40+

40

Trail Bicycles

Courtenay

38:36

5:46

14

525

Carlin Lindsay

31

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

38:59

6:09

15

522

Hayley SmythSS

26

Naked Bicycles

Heriot Bay

39:02

6:12

16

526

Naomi Cooper

28

Victoria

40:15

7:25

17

517

Brianna Brandon

27

Victoria

40:58

8:08

18

534

Sabrina Macleod

38

Victoria

41:52

9:02

19

518

Stephanie Giroux-Boucher

30

Victoria

42:00

9:10

20

523

Shanna Parkin

27

Pro City Racing

Victoria

42:50

10:00

21

530

Janice Meek40+

56

Tripleshot Cycling

Victoria

46:34

13:44

22

536

Savonah Macleod

17

Tripleshot Cycling

Victoria

33:50

-1

DNF

531

Tracey Egan

39

Harbour Air Seaplanes

Victoria

Masters Men (40-54) – 55 Racers – 5 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

284

Graham Cocksedge

42

Brooks Outdoor Club

Powell River

48:36

2

256

Sean Cruickshank

47

Pro City Racing

Victoria

48:43

0:07

3

280

Brian Green

42

Vic. Wheelers

Victoria

48:50

0:14

4

267

Ken Olson

49

MIVA

Nanaimo

49:19

0:43

5

276

Normon Thibault

47

Frontrunners/Splashes Cycling Team

Nanaimo

49:36

1:00

6

241

Joel Lutz

42

Nanaimo

49:47

1:11

7

261

Dylan Reeves

46

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

49:56

1:20

8

245

David Damery

45

Trail Bicycles

Comox

50:05

1:29

9

265

Lee BlaisSS

43

ASS – Alberni Single Speeders

Port Alberni

51:15

2:39

10

291

Lazarus Difiore

46

Arrowsmith Bikes

Qualicum Beach

51:25

2:49

11

248

Dave Nowak

43

Trail Bicycles

Comox

51:33

2:57

12

290

Morgan Harker

43

Victoria

52:12

3:36

13

285

David Opko

50

Van Anda

52:24

3:48

14

273

Paul Thompson

51

MIVA

Nanaimo

52:46

4:10

15

253

Gary Croome

45

MIVA

Nanaimo

53:22

4:46

16

246

Hugh Hart

53

Tripleshot Cycling

Victoria

53:30

4:54

17

270

Paul Brend

48

IRC p/b Cameron Law

Victoria

53:48

5:12

18

255

Andy AchuffSS

46

Broad Street Cycles – Stuckylife

Saanich

53:51

5:15

19

266

Mike PollockSS

41

Cowichan Cartel

Ladysmith

54:10

5:34

20

243

Wade Luksay

44

Trail Bicycles

Comox

54:18

5:42

21

283

Tony Winter

46

MIVA

Victoria

54:24

5:48

22

249

Shawn Boyd

43

North Vancouver

54:40

6:04

23

281

Rob Grant

50

Tripleshot Cycling

Victoria

55:06

6:30

24

247

John Van Der Vliet

46

Trail bikes

Courtenay

55:18

6:42

25

279

Tony Wakelin

54

IRC

Victoria

55:36

7:00

26

252

David PechterSS

41

River City Cycle Club

Campbell River

55:54

7:18

27

269

Mick Egan

45

Harbour Air Seaplanes

Victoria

55:59

7:23

28

287

Ian Beveridge

47

Victoria

56:52

8:16

29

244

Geoff Wong

50

Triple Shot

Victoria

56:58

8:22

30

257

Ron Hewitson

51

Cowichan Cartel

Nanaimo

57:01

8:25

31

274

Gary Macgregor

50

Comox Valley CC

Comox

57:06

8:30

32

277

Dave BrownSS

40

River City Cycle Club

Campbell River

57:08

8:32

33

275

Dave Morris

49

MIVA

Nanaimo

57:10

8:34

34

271

Sean De PolSS

46

MIVA

Lantzville

57:17

8:41

35

286

Sean WindrumSS

48

Lords of Dogpatch

Victoria

57:18

8:42

36

272

Simon Weber

49

Nanaimo

57:24

8:48

37

250

Dan Lehton

40

Trail Bicycles

Courtenay

57:32

8:56

38

289

Adam Lawrence

46

Oak Bay Bikes / Victoria Wheelers

Victoria

57:40

9:04

39

240

Mark Wieler

39

Oak Bay Bikes Nanaimo

Nanaimo

57:41

9:05

40

288

Dave Pfaffenberger

44

Pro City Racing

Victoria

58:00

9:24

41

296

Andrew Appleton

42

Team Naked

Victoria

58:02

9:26

42

242

Darrell Barnes

45

Tripleshot Cycling

North Saanich

58:15

9:39

43

268

Michael Arensen

44

Tripleshot Cycling

Victoria

59:27

10:51

44

278

Menno Jongsma

47

MIVA

Nanaimo

1:00:17

11:41

45

263

Aaron Amar

43

Cumberland

1:00:43

12:07

46

293

David Garrison

44

Tripleshot Cycling

Victoria

1:00:50

12:14

47

292

Michael AddiscottSS

47

Outsider Adventures Inc

Qualicum Beach

48:53

-1

48

264

Kyle Denny

48

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

50:00

-1

49

294

Neil Forrest

46

Tripleshot Cycling

Victoria

50:39

-1

50

262

David Hill

48

Tripleshot Cycling

Victoria

51:12

-1

51

260

Chris Goble

47

Nemesis/LOD

Courtenay

51:35

-1

52

251

Chuck Ashton

45

Trail Bicycles

Comox

52:42

-1

53

282

Paul Underhill

46

Rumble

Victoria

52:44

-1

54

254

Dean Nilsen

49

Trail Bicycles

Comox

53:31

-1

DNF

259

Robert Brown

52

Peterborough Cycle Club

Peterborough, ON

Masters Men (55+) – 12 Racers – 5 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

375

Bill Mcmillan

55

MIVA

Nanaimo

51:53

2

379

Mark Haughey

57

IRC p/b Cameron Law

Victoria

53:35

1:42

3

383

Chris Cameron

59

Team Puke

Lantzville

55:05

3:12

4

376

Peter Wellsman

57

Pro City Racing

Victoria

55:42

3:49

5

380

Dean Vinden

62

AMBC

Errington

57:27

5:34

6

384

Lister Farrar

57

Tripleshot Cycling

Victoria

58:12

6:19

7

373

Derek Steel

72

Arrowsmith Bikes

Nanaimo

59:15

7:22

8

381

Ritchie Hughes

58

Tripleshot Cycling

Victoria

1:00:34

8:41

9

382

Derrill ShuttleworthSS

56

Gabriola Island

1:00:54

9:01

10

374

John Atto

60

Cafe Roubaix

Calgary

1:01:18

9:25

11

377

Mark Overton

55

MIVA

Nanaimo

51:54

-1

12

378

Paul Christopher

62

Triple Shot

Victoria

55:21

-1

Expert Women – 11 Racers – 4 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

194

Wendy Simms

43

KONA

Nanaimo

42:04

2

198

Carey Mark

46

Steed Cycles

Nanaimo

42:38

0:34

3

102

Janna Gillick

39

Cowichan Cartel

Nanaimo

44:04

2:00

4

101

Emily JardineSS

28

Vancouver

44:48

2:44

5

196

Natasha Cowie

30

Steed Cycles

West Vancouver

45:09

3:05

6

193

Emilie Thy

32

Dodge City Racing

Cumberland

45:44

3:40

7

100

Joele GuynupSS

30

Shimano/Pearl Izumi/Marin

Victoria

46:07

4:03

8

195

Natalia Mulekova

30

Steed Cycles

Vancouver

46:48

4:44

9

197

Denise Mahon

29

Pro City Racing/Hotel Zed

Victoria

47:30

5:26

10

199

Alycia Traas

31

Victoria

48:08

6:04

DNF

103

Sarah-Anne Brault

26

Wizards

Quebec

Expert Men – 40 Racers – 6 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

84

Raphael Lalumiere

34

Russ Hays Racing

Vic

55:21

2

4

Drew MackenzieSS

37

Shimano/Pearl Izumi/Marin

Victoria

55:35

0:14

3

79

Rob Parkin

29

Pro City Racing

Victoria

55:37

0:16

4

76

Nicholas Kupiak

28

Broad Street Cycles – Stuckylife

Nanaimo

56:03

0:42

5

87

Parker BloomSS

25

Naked Factory Racing p/b Broad Street Cycles

Victoria

56:43

1:22

6

13

Kelly Guest

39

Splashes / Frontrunners

Victoria

57:24

2:03

7

83

Geoffrey Homer

32

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

57:32

2:11

8

1

James Birkenbuel

41

Mighty Riders

Vancouver

57:38

2:17

9

98

Nick BerrySS

36

Mighty Riders

Vancouver

57:43

2:22

10

81

Halldor GunnarssonSS

36

Team Naked, Stuckylife, Badgers SSCX, Maximumspeedandaggression, Snowleopardracing

Victoria

57:49

2:28

11

7

Marc Edwards

28

Vancouver

58:02

2:41

12

73

James Cameron

36

Naked Bicycles

Victoria

58:05

2:44

13

99

Mitchell Thacker

35

Trek / Pro City Race Shop

Victoria

58:06

2:45

14

12

Scott Mitchell

35

Pro City Racing

Victoria

58:52

3:31

15

91

Andrew Russell

33

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

58:55

3:34

16

88

Justin Mark

41

BC BIke Race/Rocky Mountain

Nanaimo

58:57

3:36

17

94

Fabian Merino

24

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

59:11

3:50

18

8

Garrett Kryt

24

Vancouver

59:40

4:19

19

9

Greg Macdonald

46

Dodge City Racing

Cumberland

59:45

4:24

20

92

Pelle Gustavs

24

Oak Bay Bicycles Westshore

Sooke

59:51

4:30

21

90

Trevor Jones

39

Experience Cycling

Duncan

59:59

4:38

22

74

Mical DyckSS

33

Naked Bicycles

Victoria

1:00:20

4:59

23

80

Matt Mahoney

37

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

1:00:48

5:27

24

2

Mark OldenburgSS

47

Mighty Riders

Coquitlam

1:00:51

5:30

25

78

James Grant

17

Luma/CMS Development Team

Merville

1:01:33

6:12

26

89

David Huntley

34

cowichan valley cycling

Duncan

1:01:45

6:24

27

85

Tristan Geisel

24

Trail Bicycles

Courtenay

1:01:50

6:29

28

3

Matthew HornlandSS

32

Mighty Riders

Vancouver

1:02:00

6:39

29

10

Mark Karau

25

StuckyLife

Vancouver

1:02:20

6:59

30

5

Riley Pickrell

14

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

1:03:17

7:56

31

6

Ian Brown

23

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

1:03:26

8:05

32

11

Justin Wolfe

30

Frontrunners/Splashes Racing Team

Victoria

1:04:27

9:06

33

97

Aaron Dusseault

48

Russ Hays Racing

Victoria

1:05:19

9:58

34

95

Brian Hendry

25

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

1:05:25

10:04

35

96

Clayton WebbSS

28

Broad Street Cycles – Stuckylife

Victoria

1:06:29

11:08

36

93

Ryan Wakelin

17

Tripleshot Youth Cycling

Victoria

56:15

-1

37

77

David LounsburySS

36

Naked Bicycles

Heriot Bay

58:16

-1

38

82

Dylan Cummingham

24

Russ Hay’s Racing

Victoria

1:00:01

-1

DNF

86

Trevor Mackenzie

36

OBB/ Victoria Wheelers

Victoria

DNF

75

Peter Mogg

39

Type 1 Racing/ London Honda/ Village Cycle/ Orthocare

Nanaimo

Kids Zoom Zoom Half Track – 12 Racers – 1 Laps (Result Sheet)  

Place

#

Name

Age

Club

City

Time

Back

1

365

Jonathan Hart

8

Tripleshot Cycling

Victoria

2

364

Keaghan Mogg

8

Nanaimo

3

359

Ella Egan

8

Harbour Air Seaplanes

Victoria

4

356

Chase Mark

7

Steed Cycles

Nanaimo

5

366

Mystery Rider #1

6

363

Linden Janaszak

6

Nanaimo

7

Mystery Rider #2 – Blue Helmet

8

358

Leah Egan

6

Harbour Air Seaplanes

Victoria

9

355

Peyton Mark

5

Nanaimo

10

Tessa Thibault

11

Tycho Thibault

12

354

Mystery Rider #3